DATÜB Heyetinden Türk Soylular Özel Ofisine Ziyaret

DATÜB Heyeti, T.C. İstanbul Valiliği İl Göç İdaresi Müdürlüğü Türk Soylular Özel Ofisi Başkanı Yasin Yağız Taşcılar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Dünya Ahıskalı Türkler Birliği (DATÜB) Genel Sekreteri Fuat Uçar ve DATÜB Türkiye İstanbul İl Temsilcisi Kemal Beridze, 3 Haziran 2021 tarihinde İstanbul İl Göç İdaresi Müdürlüğü Türk Soylular Özel Ofisi Başkanı Yasin Yağız Taşcılar ile bir araya geldi.

Genel Sekreter Uçar, Yasin Yağız Taşcılar’a İstanbul İl Göç İdaresi Türk Soylular Özel Ofisi Başkanı olarak atanmasından dolayı hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, DATÜB Genel Başkanı Ziyatdin Kassanov'un tebriklerini ve selamını iletti.

Uçar, yapılan görüşmede, İstanbul’da ikamet eden Ahıskalı Türklerin ikamet izni başvuruları ve diğer öncelikli konularda Türk Soylular Özel Ofisi olarak teşekkür ederek, DATÜB Genel Merkezi olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da İstanbul İl Göç İdaresi Türk Soylular Özel Ofisi ile iş birliği içerisinde çalışmalar yapılacağını aktardı.

Oldukça samimi geçen görüşmede Başkan Taşcılar, DATÜB ile her zaman iş birliği içerisinde ortak çalışmalar yapacaklarını söyledi.

Görüşme sonrası birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

Bizlere bu hizmetleri sunan başta Göç İdaresi Genel Müdürlüğü’ne, İstanbul İl Göç İdaresi Müdürü'ne ve kabullerinden dolayı Türk Soylular Özel Ofisi Başkanı Yasin Yağız Taşcılar’a ve ekibine DATÜB olarak teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

#Göçİdaresi #DATÜB #Ahıska #AhıskalıTürkler