​DATÜB Gürcistan Temsilciliği Başkanı İsmail Ahmedov, TİKA Tiflis Koordinatörü Necla Demirdağ'ı Ziyaret Etti

Dünya Ahıskalı Türkler Birliği (DATÜB) Gürcistan Temsilciliği Başkanı İsmail Ahmedov, 3 Eylül 2021 tarihinde görev süresi dolan TİKA Tiflis Koordinatörü Necla Demirdağ'ı makamında ziyaret etti.

Ahmedov, TİKA Tiflis Koordinatörü Demirdağ'i ziyaret sırasında Gürcistan'da yaşamlarını sürdüren Ahıskalı Türklere yönelik yapılan projelerden ve destekten dolayı kendisine teşekkür ederek, "Gürcistan'da yaşayan Ahıskalı Türkler için DATÜB Gürcistan Temsilciliği ile iş birliği yaparak hayata geçirdiğiniz projeler, verdiğiniz destek ve hizmetler her bir Ahıskalı Türk için çok değerlidir. Gürcistan'ın farklı bölgelerinde yaşayan Ahıskalı Türklerin yaşamlarını kolaylaştıracak bir çok projeye birlikte imza attık ve bu güzel hizmetlerinizden dolayı her zaman şükran ve takdir ile anılacaksınız.
Bundan sonraki çalışma hayatınızda da Ahıskalı Türklerden desteklerinizi esirgemeyeceğinizden eminiz.
Ayrıca Türkiye Devletine ve yetkililerine, TİKA Başkanlığına yıllar boyunca destek ve yardımlarından dolayı şahsım ve milletim adına teşekkür eder şükranlarımızı sunarım. Sağlık , mutluluk ve yeni görevlerinizde başarılar dilerim." ifadelerini kullandı.
Görüşme sonunda DATÜB Gürcistan Temsilciliği Başkanı İsmail Ahmedov, TİKA Tiflis Koordinatörü Necla Demirdağ'a hizmetlerinden dolayı DATÜB plaketini takdim etti.